پست الکترونیک شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
اخبار > بر اثر اتصالی برق در اهواز یک دستگاه خودروی ون دچار حریق شد


  چاپ        ارسال به دوست

اخبار آبادان
خبر آبادان

بر اثر اتصالی برق در اهواز یک دستگاه خودروی ون دچار حریق شدمدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدملات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک دستگاه خودروی ون در اثر اتصالی برق روبروی بیمارستان اروند اهواز دچار حریق شد. 

به گزارش آبادان نیوز ،مقصود حق شناس  اظهار کرد: روز گذشته شهروندی با تماس با سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان  آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز خبر از حریق خودرویی روبروی بیمارستان اروند را اطلاع رسانی کرد.

وی افزود: آتش نشانان بلادرنگ و در قالب یک تیم متشکل از دو خودروی اطفای حریق توانستند دو دقیقه بعد در محل حادثه حاضر شدند. این خودرو در اثر اتصالی برق در ناحیه موتور دچار حریق شده بود که این آتش سوزی با حضور آتش نشانان در همان ناحیه اطفاء شد.

مدیر روابط عمومی سازمان اتش نشانی و خدملات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: خوشبختانه در اثر این حادثه هیچ فردی آسیب ندید و راننده خودرو با تماس به موقع با آتش نشانی از گسترش آتش به نقاط دیگر خودرو و همچنین خودروهای همجوار جلوگیری کرد.

اتصالی برق هود آشپزخانه را دچار حریق کرد

حق شناس در ارتباط با حادثه بعدی گفت: شب گذشته با تماس به سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر از رخداد آتش سوزی در یک باب منزل مسکونی واقع در کوی انقلاب داده شد.

وی ادامه داد: ستاد فرماندهی سازمان سریعا آتش نشانان را با امکانات و تجهیزات مورد نیاز از نزدیکترین ایستگاه به محل حادثه اعزام کرد.

مدیر روابط عمومی سازمان اتش نشانی و خدملات ایمنی شهرداری اهواز بیان کرد: آتش نشانان به دلیل وجود بعد مسافت توانستند پنج دقیقه بعد در محل حادثه حاضر و با ایمن سازی محل حادثه و استفاده از تجهیزات خاموش کننده حریق را مهار و از گسترش و سرایت آن به دیگر اتاق ها جلوگیری کردند.

حق شناس خبر داد: در این عملیات ۹ مامور آتش نشان به همراه سه دستگاه خودروی اطفای حریق و امداد و نجات شرکت داشتند.

وی در ارتباط با علت حادثه گفت: علت این حادثه توسط کارشناسان سازمان اتصالی برق از ناحیه هود آشپزخانه گزارش شده است.

آبادان نیوز ،اخبار خوزستان ،خبر خوزستان


١٠:٤٢ - 1395/12/09    /    شماره : ٥٧٨٤    /    تعداد نمایش : ٩٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج