پست الکترونیک پنج شنبه ٢٧ دی ١٣٩٧
اخبار > سلامتکده طب ایرانی آبادان آماده خدمات‌رسانی به تمام استان


  چاپ        ارسال به دوست

ابادان
آبادان

سلامتکده طب ایرانی آبادان آماده خدمات‌رسانی به تمام استان

 

 

 

 

 

 

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: سلامتکده طب ایرانی آبادان آماده خدمات‌رسانی به تمام خوزستان را دارا است.

به گزارش آبادان نیوز،دکتر علیرضا آموزنده در حاشیه افتتاح نخستین سلامتکده طب ایرانی اظهار داشت: امروز این توفیق نصیب ما شد که برای نخستین بار در منطقه جنوب غرب خوزستان شاهد افتتاح سلامتکده طب ایرانی باشیم.

وی اضافه کرد: این سلامتکده صرفا یک مرکز درمانی نیست و برای اصلاح سبک زندگی افتتاح شده است. رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان در همین خصوص بیان کرد: در سلامتکده طب ایرانی به مردم آموزش می‌دهیم که سبک زندگی خود را اصلاح کنند. وی ادامه داد: با استفاده از متخصصان طب ایرانی در برابر الگوی غلطی به نام طب سنتی قرار می‌‎گیریم.

دکتر آموزنده با اشاره به این مهم که طب ایرانی الگوی مناسبی برای جایگزینی شیوع طب سنتی است، خاطرنشان کرد: این سلامتکده آماده خدمات‌رسانی به شهرهای آبادان، خرمشهر، شادگان و حتی شهرهای دورتر استان خوزستان است.

وی در پایان با بیان این مهم که سلامتکده‌های طب ایرانی تحت نظارت معاونت درمان ورازت بهداشت هستند، تصریح کرد: تمامی فعالیت‌های این سلامتکده‌ها توسط معاونت یادشده پیگیری می‌شوند.

 

 

 

 


آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،سلامتکده،طب،طب ایرانی،سلامتکده طب ایرانی،دانشکده،دانشکده پزشکی،دانشکده پزشکی آبادان،رئیس دانشکده پزشکی آبادان،علیرضا آموزنده


٠٨:٣٦ - 1396/08/04    /    شماره : ٦٧٨٣    /    تعداد نمایش : ٨٠٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج