پست الکترونیک دوشنبه ١٩ آذر ١٣٩٧
اخبار > نحوه انتخاب سرپرست شهرداری آبادان قانونی نیست


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار خوزستان
شهراری آبادان

نحوه انتخاب سرپرست شهرداری آبادان قانونی نیست

 

 

 

به گزارش آبادان نیوزغلامرضا شریعتی اظهار داشت: برابر قانون نخست باید شهردار تعیین شود، سپس سرپرست مشخص شود، اینگونه نمی شود که سرپرست تعیین و شهرداری به امان خدا داده شود. 

وی افزود: اعضای شورای شهر ابتدا باید شهردار را تعیین کنند و سپس تا زمانی که مراحل قانونی تائید شهردار طی می شود، سرپرست شهرداری تعیین شود. 

شریعتی اظهار کرد: شورائیان می توانند به شهردار پیشین مجوز انجام کارها را بدهند تا شهردار جدید تعیین شود و یا پس از تعیین شهردار جدید، فردی را به عنوان سرپرست شهرداری تعیین کنند. 

استاندار خوزستان تصریح کرد: آبادان شهر مهمی است و به اعضا شورا توصیه می کنم تا با دقت تمام و همراه با آرامش، کارشان را انجام دهند و سعی کنند تا فردی شایسته، با تجربه، در شان و جایگاه آبادان و مشرف به مسائل این شهر را انتخاب کنند تا با کمک سایر مسئولان ذیربط به خصوص فرماندار و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در جهت عمران و آبادانی این شهر عزیز، بزرگ و مهم تلاش کنند و آبادان را به روزهای اوج خودش بازگردانند. 

شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود مدیران دستگاههای مختلف اجرایی در سطح استان را مورد خطاب خود قرار داد و گفت: با هر کسی که در استان کم کاری کند به طور قاطعی برخورد می شود چون از حق مردم به هیچ وقت گذشت نمی کنیم. 

وی افزود: تمام دستگاههای اجرایی به نوعی زیر نظر استاندار کار می کنند و موظفند کارهایشان را با جدیت و کیفیت کامل و به شکل پیگیرانه ای دنبال و به سرانجام برسانند و هر دستگاه اجرایی در هر سطحی در انجام وظایف و مسئولیت ها اهمال کند، پذیرفتنی نیست و برخورد جدی می کنیم. 

به گزارش آبادان نیوز، چندی پیش استانداری خوزستان با ارسال نامه ای انتخاب سرپرست فعلی شهرداری آبادان را غیر قانونی و غیر قابل پذیرش خواند.

 

منبع : مهر

 

خبرآبادان ، اخبار آبادان ، آبادان

 

 


١١:٥٣ - 1396/06/12    /    شماره : ٦٤٤٠    /    تعداد نمایش : ٧٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج