پست الکترونیک شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
اخبار > انجام 1362 ماموریت توسط فوریت‌های پزشکی آبادان در ماه گذشته


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان
آبادان

انجام 1362 ماموریت توسط فوریت‌های پزشکی آبادان در ماه گذشته

 

 

 

 

 

 

 

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان از اعزام تکنسین‌‎های فوریت‌های پزشکی این دانشکده به یکهزار و 362ماموریت در شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش آبادان نیوز،دکتر شهرام مقام اظهار کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی آبادان در شهریورماه سال جاری یک هزار و 362 مأموریت را به ثبت رساند. وی ادامه داد: از این تعداد، 761 مأموریت انجام شده مربوط به شهرستان آبادان بود و پس از آن خرمشهر با 401 و شادگان با200، بیشترین تعداد مأموریت را به خود اختصاص دادند. رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: تعداد 363 مأموریت تصادفی منجر به اعزام حادثه‌دیدگان به نزدیک‌ترین بیمارستان محل تصادف شده و 13 مورد نیز با انجام درمان در محل، مأموریت پایان پذیرفت. وی در پایان یادآور شد: در مأموریت‌های غیرتصادفی در یک ماه گذشته 527 مأموریت نیاز به اعزام به بیمارستان احساس شده و 216 نفر نیز در محل توسط تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان درمان شدند.

 

 

 

 

 


آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،دانشکده پزشکی،دانشکده پزشکی آبادان،،رئیس مرکز حوادث وفوریت‌های پزشکی،رئیس مرکز حوادث وفوریت‌های دانشکده پزشکی آبادان،دکتر شهرام مقام


٠٩:١٢ - 1396/07/05    /    شماره : ٦٦٠٢    /    تعداد نمایش : ٥٢٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج