پست الکترونیک يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧
اخبار > مرز تجاری شلمچه بازوی اصلی تجارت و اقتصاد بین‌الملل منطقه آزاد اروند است


  چاپ        ارسال به دوست

محمود عیدان ترک‌زاده
آبادان

مرز تجاری شلمچه بازوی اصلی تجارت و اقتصاد بین‌الملل منطقه آزاد اروند است

 

 

معاون سرمايه‌گذاری و توسعه كسب و كارهای سازمان منطقه آزاد اروند با تاکید بر فعالیت مرز تجاری شلمچه در روزهای جمعه علاوه بر دیگر ایام هفته،گفت: مرز تجاری شلمچه بازوی اصلی تجارت و اقتصاد بین‌الملل منطقه آزاد اروند است.

به گزارش آبادان نیوز،محمود عیدان ترک‌زاده امروز در جمع خبرنگاران،اظهار کرد:با توجه به ساختار تجارت جهانی، توجه به زمان در فرآیندهای تجاری و اقتصادی دارای اهمیت است. 

 
وی در ادامه عنوان کرد: اقتصاد بین‌الملل تجاری در بازارهای جهانی در کسری از ثانیه باعث ایجاد نتایج متفاوتی می‌شود. 
 
معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت:شلمچه به عنوان بازوی اصلی تجارت و اقتصاد بین‌الملل منطقه آزاد اروند به حساب می‌آید. 
 
وی افزود:شلمچه مهم‌ترین نقش در مناسبات اقتصادی و بازرگانی منطقه را دارا است و تمرکز بر فعالیت‌های تجاری در آن، باعث تثبیت ما در بازارهای جهانی خواهد شد. 
 
عیدان ترک‌زاده متذکر شد:با توجه به نقش‌پذیری مناطق آزاد در توسعه اقتصادی و همچنین اهداف کلان اقتصاد مقاومتی، توجه به زمان در فعالیت‌های اقتصادی و تجاری دارای اهمیت بالایی است و در رشد و پیشرفت اقتصادی موثر است. 
 
وی اظهار کرد:بر همین اساس استمرار فعالیت مرز شلمچه در روزهای تعطیل چون روز جمعه، تاثیر قابل توجهی در حضور در بازار رقابتی صادرات را برای ما فراهم خواهد کرد. 
 
معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت:بی تردید از جمله برنامه‌های ما حمایت از فعالیت‌های تجار و بازرگانان مرز تجاری شلمچه است. 
 
وی افزود:به زودی برنامه‌ای در تقویت ساختار بازرگانی شلمچه با توجه به نقش آن در بازار بین‌الملل، تدوین و ارائه خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،آبادان نیوز،منطقه آزاد اروند،سازمان منطقه آزاد اروند،معاون سرمايه‌ گذاری منطقه آزاد اروند،محمود عیدان ترک‌زاده،خبرمنطقه آزاد اروند،اخبارمنطقه آزاد اروند


١٢:١٧ - 1396/06/05    /    شماره : ٦٤٠٦    /    تعداد نمایش : ٩١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج