پست الکترونیک يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧
اخبار > جلسات فقط برای میوه خوردن نباشد


  چاپ        ارسال به دوست

خرمشهر
نماینده مردم خرمشهر خطاب به وزیر راه

جلسات فقط برای میوه خوردن نباشد

 

 

 

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شواری اسلامی خطاب به وزیر راه و شهرسازی گفت: جلسات شما در استان خوزستان فقط برای میوه خوردن نباشد و کاری برای این استان بکنید.

به گزارش آبادان نیوز ، عبدالله ثامری در نشست شورای برنامه ریزی استان خوزستان با حضور وزیر راه و شهرسازی اظهار کرد: در این جلسه احترام گذاشتیم به نمایندگان اهواز چون طرح جامع شهری اهواز مطرح بوده ولی در خصوص مشکلات استان حرف برای گفتن داریم و این تعارفات فعلی را چهار سال قبل با وزرای قبلی هم داشتیم.

وی خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: یک سئوال از شما دارم و آن هم این است که در رابطه با راه های خوزستان چه کاری انجام دادید؟ ۷۵ درصد از منابع درآمدی کشور در خوزستان است و مدیران کل حاضر در این جلسه با شما تعارف می کنند و اطلاعات غلط به شما می دهند.

ثامری بیان کرد: کشاورزی خوزستان مرده و آبی نیست که در اختیار این کشاورزان قرار بگیرد. جوانان خوزستانی به خاطر بیکاری و بی عدالتی های موجود در خوزستان به خارج از کشور رفته اند. مردم در خوزستان خواسته های واقعی دارند، متأسفانه با وجود این منابع گازی و نفتی هنوز جوانان بیکار هستند و اصلا مردم ما تعارفات ندارند.

نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خرمشهر پیشانی جمهوری اسلامی ایران است، گفت: چه آزادراه یا بزرگراهی در خوزستان افتتاح کردید؟ این جلسات برای فقط خوردن میوه و تعارف کردن نیست. چهار سال پیش در همین سالن بحث توسعه خوزستان مطرح بود ولی چه کاری انجام شد؟

ثامری گفت: هر روز یک برنامه ریزی پیاده می شود. امروز منطقه آزاد که هیچ گونه دخالتی در شهرسازی آن ندارید. گمرک خرمشهر در سال ۹۳ حدود ۵۰۰ میلیارد تومان به منطقه آزاد می دهد بگوئید چه کاری برای خرمشهر انجام شده است؟  استاندار اینکه اعلام می کند وزیر راه با تمام معاونان آمده مگر نیکزاد نمی آمد؟ باید بدانیم کاری انجام شده است؟

وی ادامه داد: ورزش خوزستان و بنیاد مسکن این استان مرده است. رئیس جمهور خواستار لایروبی در خرمشهر شد ولی کدام لایروبی انجام شد؟ تمام خودروها از جاده های مختلف به سمت شهر خرمشهر می آیند را در نظر بگیرید ولی کدام یک از جاده های این شهر را ساختند. مردم خرمشهر نسبت به نظام جمهوری اسلامی وفادار بوده و پای آن ایستاده و شهید دادند.

ثامری خطاب به وزیر مجدد عنوان کرد: واقعا برای خوزستان کاری کنید و فقط میوه نخورید و حرف بزنید. انتقاد سفت و سختی از رئیس جمهور داریم و در مجلس هم پیگیری می کنم.

منبع : مهر

 

 آبادان نیوز ، عبدالله ثامری ،وزیر راه و شهرسازی،خرمشهر ،اخبار خرمشهر ،نماینده مردم خرمشهر،عباس آخوندی

 


٠٩:٣٨ - 1395/08/06    /    شماره : ٥٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج