پست الکترونیک پنج شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٧
اخبار > ورود شورای شهر آبادان به موضوع استخدام 20نیروی آتش‌نشانی آبادان


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان
آبادان

ورود شورای شهر آبادان به موضوع استخدام 20نیروی آتش‌نشانی آبادان

 

 

 

 

به گزارش آبادان نیوز، حمید کوراوند اظهار کرد: به دنبال تماس‌های تعدادی از شهروندان همچنین اصحاب رسانه برای پیگیری خبر منتشرشده مبنی بر استخدام تعدادی نیروی موردنیاز آتش‌نشانی از شهرهای مختلف خوزستان برای به‌کارگیری در آبادان شورای شهرآبادان برای به این موضوع ورود کرد.

وی افزود: در تماس‌هایی که با مقامات مسوول داشتیم اعلام کردند مشخص شد استخدام این افراد بر اساس آزمون استخدامی سال 94 متمرکز در مرکز استان بوده است، 70نفر از شرکت‌کنندگان بعد از طی مراحل آزمون، مصاحبه و گزینش برای به‌کارگیری در آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهردار آبادان انتخاب شدند که از میان این تعداد 20نفر برای شروع به کار معرفی‌شده‌اند.

عضو شورای شهر آبادان با اشاره به اینکه یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی نیز به این موضوع ورود کرده، بیان کرد: بر اساس آنچه از سوی مسوولان اعلام شد محل تولد یا سکونت این افراد محرز بوده و استخدام آن‌ها بر اساس طی روال قانونی و با گذر از فیلترهای نظارتی انجام‌شده است.

وی تأکید کرد: شورای شهرآبادان با جدیت پیگیر موضوع است، از مسوولان امر درخواست کردیم جزئیات و مستندات این افراد را در اختیار شورای شهرآبادان قرار بدهد تا مجدداً سکونت و محل تولد آنان از سوی اعضا شورا موردبررسی قرار بگیرد.

کوراوند اظهار کرد: بر اساس بررسی‌های اولیه قبول‌شدگان این آزمون برای به‌کارگیری در شهرهای مختلف معرفی شدند، یعنی داوطلبان آبادانی که در این آزمون قبول‌شده‌اند در سایر شهرها بر اساس نیاز به‌کارگیری می‌شوند.

وی تصریح کرد: قطعاً بعد از بررسی کامل موضوع، نتیجه را به اطلاع شهروندان آبادانی می‌رسانیم.

 

 

 

 

آبادان،خبرآبادان،اخبارآبادان،آبادان نیوز،استخدام،استخدام آتش نشانی آبادان، شورای شهر،شورای شهرآبادان،عضوشورای شهرآبادان،حمید کوراوند

منبع:فارس


٠٩:٥٥ - 1396/06/20    /    شماره : ٦٤٧٢    /    تعداد نمایش : ٤٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج