پست الکترونیک چهارشنبه ٠٢ خرداد ١٣٩٧
اخبار > مهار آتش‌سوزی پست برق سپیدار اهواز پس از چهار ساعت


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان نیوز
آبادان نیوز

مهار آتش‌سوزی پست برق سپیدار اهواز پس از چهار ساعت

 

 

 

 

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی پست برق سپیدار اهواز در شب گذشته پس از چهار ساعت خبر داد.

 به گزارش آبادان نیوزمحمود روز بهانی ، اظهار کرد:‌ آتش‌سوزی در ایستگاه برق سپیدار که از ایستگاه‌های مربوط به شرکت برق منطقه‌ای خوزستان است، ساعت 22:32 شب گذشته (27 خردادماه) به آتش‌نشانی اعلام شد که اکیپ‌های ما دو دقیقه بعد در محل حاضر بودند.

وی افزود: محل این حادثه در کوی ایثار در مجاورت کوی شهروند قرار داشت. در این حادثه چهار دستگاه خودروی سازمان آتش‌نشانی و همچنین خودروهای آتش‌نشان شرکت برق منطقه‌ای و شرکت نفت جهت مهار آتش حضور داشتند.

روزبهانی ادامه داد: عملیات مهار تا چهار ساعت ادامه داشت و در نهایت آتش در ساعت 2:02 بامداد مهار شد.

وی گفت:‌ اظهار نظر در خصوص علت وقوع آتش‌سوزی در ایستگاه  برق سپیدار از سوی روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان اعلام خواهد شد زیرا اظهار نظر در زمینه این موضوع تخصصی بر عهده برق منطقه‌ای است ولی مطمئنا بار اضافی مصرف و گرمای شدید بر عملکرد پست‌های برق اثرگذار خواهد بود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز عنوان کرد:‌ به شهروندان توصیه می‌شود جهت جلوگیری از وقوع حوادث مشابه و قطع برق در فصل گرما، سعی کنند از وسایل پرمصرف در ساعات پیک مصرف برق که از سوی سازمان برق اعلام می‌شود، استفاده نکنند.

 

خوزستان،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،آبادان نیوز،معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی شهرداری اهواز،محمود روزبهانی،آتش سوزی
منبع:ایسنا


١٠:٣٧ - 1396/03/29    /    شماره : ٦٠٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٢٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج