پست الکترونیک سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩
اخبار > کرونا در آبادان پنج قربانی گرفت


  چاپ        ارسال به دوست

کرونا
آبادان خبر

کرونا در آبادان پنج قربانی گرفت

آبادان نیوز : رییس دانشکده پزشکی آبادان گفت : طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳ مبتلای جدید و قطعی‌ گزارش و ۵ مورد فوت شده در اثر ابتلا به کرونا ثبت شد.
به گزارش آبادان خبر ، دکتر شکراله سلمان زاده روز پنجشنبه اظهار کرد : در ۲۴ گذشته ۱۳ مورد جدید مثبت داشته ایم که ۵ نفر مربوط به آبادان و ۸ نفر از خرمشهر هستند و از شادگان موردی گزارش نشده است.

به این ترتیب تاکنون در آبادان ۳۸۰ نفر، خرمشهر ۳۳۶ نفر و شادگان ۹۵ نفر مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ به ثبت رسیده که در مجموع ۸۱۱ نفر می باشند.از این ۱۳ مورد مثبت جدید ۱۰ نفر به صورت سرپایی هستند (آبادان ۴ نفر و خرمشهر ۶ نفر) که یا در منزل قرنطینه هستند یا به مرکز نفس اعزام شده اند بنابراین در مجموع کل مراجعات این گروه (سرپایی) تا به امروز ۴۰۱ نفر می باشند.
دکتر سلمان زاده افزود:از کل موارد مثبت ثبت شده ۷۲۸ نفر بهبود و از بیمارستان ترخیص شده و ۴۲ نفر مثبت قطعی نیز هنوز در بیمارستان بستری هستند.
وی در پایان گفت : در روز گذشته ۵ مورد مرگ جدید داشتیم ( آبادان یک نفر، خرمشهر ۳نفر و شادگان نیز یک نفر) بنابراین تعداد کل فوت شدگان به ۴۱ نفر رسیده است که به تفکیک شامل (آبادان ۱۲ نفر، خرمشهر ۲۶ نفر و شادگان ۳ نفر) می باشند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرآبادن،اخبارآبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر


١٤:٢٢ - 1399/03/01    /    شماره : ١٤٠٠٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج