کد خبر: ١٤٠٠٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1399/03/01-١١:٠٩

سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: اولویت اول و آخر ما برای فصل آینده حفظ سامری به عنوان سرمربی تیم است.

 

آبادان نیوز :سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: اولویت اول و آخر ما برای فصل آینده حفظ سامری به عنوان سرمربی تیم است.

به گزارش آبادان خبر ، مرتضی سام‌بوشهری در مورد شرایط تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان اظهار داشت: با توجه به تعطیلی لیگ که اقدام خوبی توسط فدراسیون بود فعالیت‌ها ما فعلاً متوقف شده و منتظریم تا ستاد ملی مبارزه با کرونا وضعیت را اعلام کند تا پس از آن نسبت به آغاز دوباره فعالیت‌های خودمان برنامه‌ریزی کنیم. همچنین برای حضور در فصل آینده لیگ برتر مشکلی نداریم و با قدرت در لیگ حضور پیدا خواهیم کرد.

 وی در مورد بحث پرداخت مطالبات بازیکنان پس از نیمه کاره ماندن لیگ برتر گفت: تا پیش از کرونا حدود ۶۰ درصد مطالبات بازیکنان را پرداخت کرده بودیم اما اکنون برای پرداخت مطالبات کامل بازیکنان منتظر تصمیم نهایی شورای عالی ورزش نفت در آبادان هستیم که آیا با اتمام مسابقات مبادرت به پرداخت مطالبات کامل بازیکنان می‌کنند یا خیر.

 سرپرست تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان گفت: از آنجایی که لیگ برای اواخر شهریور برنامه‌ریزی شده هم خیلی بعید است که لیگ تابستانه برگزار شود و هم اینکه چون بازیکنان قراردادی با تیم‌های باشگاهی خودشان ندارند، چنانچه مصدومیتی پیش بیاید چه سرنوشتی در انتظار آنان خواهد بود. در این شرایط عاقلانه نیست که چنین ریسک بزرگی را انجام دهیم. 

 سام‌بوشهری در مورد اینکه آیا برای فصل جاری هماد سامری همچنان به عنوان سرمربی این تیم باقی خواهد ماند یا خیر، توضیح داد: اولویت اول و آخر ما برای فصل آینده حفظ سامری به عنوان سرمربی تیم است اما همه چیز به تصمیم خود او بر می‌گردد.

 وی در مورد تشکیل سازمان لیگ برتر بسکتبال گفت: با توجه به اینکه دارای لیگ حرفه‌ای هستیم و تیم ما هم المپیکی شده خیلی ضروری است که دارای سازمان لیگ واحد باشیم، البته باید زیر ساخت‌ها هم فراهم باشد. اگر سازمان لیگ تاسیس شود به طور حتم هم اعتراضات تیم‌ها کمتر خواهد شد و هم دیگر دلخوری پیش نخواهد آمد. از این ایده استقبال می‌کنیم و امیدوارم خیلی زود اجرایی شود.

منبع:ورزش سه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرآبادن،اخبارآبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: