پست الکترونیک پنج شنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٩
اخبار > خودروی مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای به آبادان رسید


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان
آبادان خبر

خودروی مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای به آبادان رسید

آبادان نیوز :عصر امروز و با حضور سید زین العابدین موسوی معاون استاندار و فرماندار ویژه آبادان، سرپرست شهرداری آبادان وامام جمعه ی این شهرستان و همچنین نیروهای پشتیبانی منطقه ی پدافند هوایی جنوب غرب کشور، در راستای کمک به رفع آلودگی و ضدعفونی معابر، خودروی مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای عملیات ضدعفونی کردن معابر شهرستان را آغاز کرد.

به گزارش آبادان خبر ، فرماندار ویژه این شهرستان با اشاره به اینکه تا پیش از این روند رفع آلودگی توسط ماشین آلات شهرداری، سازمان منطقه آزاد و نیروهای بسیج روزها و شب های متوالی انجام شده است، گفت:قطعا با اضافه شدن این خودرو نتایج بهتری را در مسیر ضدعفونی کردن معابر شاهد خواهیم بود.

موسوی تصریح کرد:امروز یک دستگاه خودروی جنگ نوین که کارایی مدرن تر و مؤثرتری با روش کاری متفاوت تر نسبت به خودروهای عادی دارد به این جمع اضافه شد که امیدواریم امشب حجم بیشتری از مناطق و اماکن پرجمعیت را که لازم است ضدعفونی شود، پوشش دهیم.
فرماندار ویژه آبادان گفت:این خودرو قرار است در روزهای آتی در اختیار شهرستان باشد، هرچند انتظار داشتیم که سه خودرو در اختیار ما قرار بگیرد که ظاهرا دو خودرو در اهواز می باشد و قول داده اند که به این تشکیلات اضافه شوند.
موسوی ضمن تشکر از نیروهای پشتیبانی منطقه ی پدافند هوایی ارتش جنوب غرب کشور گفت:از سرپرست شهرداری آبادان و نیروهای آتش نشانی نیز در این خصوص قدردانی می کنم و امیدوارم که این عملیات تا ضدعفونی کردن تمام مناطق آبادان ادامه داشته باشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرآبادان،اخبارآبادان،آبادان  نیوز،آبادان خبر


٢٣:٢٦ - 1399/01/06    /    شماره : ١٣٣٥١    /    تعداد نمایش : ٣٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج