پست الکترونیک جمعه ١٥ فروردين ١٣٩٩
اخبار > برخورد با واحدهای صنفی متخلف آبادان


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان نیوز
آبادان خبر

برخورد با واحدهای صنفی متخلف آبادان

آبادان نیوز:فرماندار ویژه آبادان گفت: چهار گروه بازرسی و نظارت با واحدهای صنفی متخلف که اقدام به فتح پلمب کرده‌اند، برخورد می‌کنند.
به گزارش آبادان خبر ،زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان روز دوشنبه گفت: پیرو مصوبه شورای تامین شهرستان آبادان برای برخورد با صنوف متخلف، دفتر بازرسی با هماهنگی اتاق اصناف، اماکن، اداره صمت و دانشکده علوم پزشکی، چهار گروه بازرسی تشکیل داده‌اند و در ۲ نوبت صبح و عصر  از بازار بازرسی میدانی می‌کنند.

او با بیان اینکه این بازرسی در روزهای آینده ادامه دارد، افزود: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا تعطیلی بازارها ضروری است و هر واحد صنفی که برخلاف قانون عمل کند ضمن پلمب با آن برخورد قانونی می‌شود.

از دفتر بازرسی فرمانداری ویژه آبادان، گروه‌های بازرسی متشکل از بازرسان فرمانداری، اتاق اصناف و اماکن عمومی صبح و عصر اقدام به بازرسی از اصناف سطح شهر می‌کنند.

براساس بیانیه صادر شده از سوی دفتر بازرسی فرمانداری ویژه آبادان واحدهایی که از دستور ستاد مبارزه با کرونای آبادان سرپیچی کنند، پلمب خواهند شد.

در این بیانیه تاکید شده فقط رسته‌های صنفی نانوایی، نان فانتزی، میوه فروشی، قصابی، مرغ فروشی، لبنیات و خواروبارفروشی می‌توانند به فعالیت صنفی خود ادامه دهند.

 ۳۵ بیمار مبتلا به کرونا در آبادان شناسایی و سه نفر از آنها تاکنون فوت شده‌اند.

 

 

 

 

 

 

 

 

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرآبادان،اخبارآبادان،آبادان  نیوز،آبادان خبر


٢٠:٣٩ - 1399/01/04    /    شماره : ١٣٣٢٩    /    تعداد نمایش : ١٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج