کد خبر: ١٢٨١٢   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1398/10/28-١٨:١٠

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی بارندگی سیلابی و بارش تا ۱۰۰ میلی‌متر در مناطق کوهستانی، شمال و شمال شرق استان خبر داد.

 

مدیرکل هواشناسی خوزستان از پیش‌بینی بارندگی سیلابی و بارش تا ۱۰۰ میلی‌متر در مناطق کوهستانی، شمال و شمال شرق استان خبر داد.
به گزارش آبادان خبر ، محمد سبزه‌زاری با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی در خوزستان اظهار کرد: تا اواخر روز یکشنبه (فردا) شاهد رگبار و رعد و برق به‌ ویژه در مناطق شمال شرق، شرق، شمال و جنوب شرق خوزستان خواهیم بود.

وی افزود: وزش بادهای متوسط تا شدید در اغلب نقاط خوزستان به‌ ویژه در مناطق جنوبی و مرکزی استان و مواج شدن شمال خلیج فارس در این ایام پیش‌بینی می‌شود. بارش در ارتفاعات نیز به شکل برف خواهد بود. همچنین فردا انتظار وقوع پدیده مه یا مه رقیق در نیمه غربی و مرکزی خوزستان وجود دارد.

سبزه‌زاری بیان کرد: با فعالیت این سامانه بارشی، انتظار بارندگی سیلابی و بارش تا ۱۰۰ میلی‌متر در مناطق کوهستانی، شمال و شمال شرق خوزستان وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: در شبانه‌روز گذشته گتوند با ۲۲.۴ و دهدز با ۷.۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و خنکترین نقاط خوزستان بودند. تغییرات دمای اهواز در این مدت بین ۱۴ تا ۲۱.۱ درجه سانتیگراد در نوسان بود.

 

 

 

 

 

 

خوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،آبادان  نیوز

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: