کد خبر: ١٢٨٠٨   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1398/10/28-١٢:٢٠

رییس هیات هندبال خوزستان:هندبال خوزستان در رده‌های پایه طی سال های اخیر به خوبی کار کرده و سرآمد کشور است.

 

آبادان نیوز : رییس هیات هندبال خوزستان گفت: هندبال خوزستان در رده‌های پایه طی سال های اخیر به خوبی کار کرده و سرآمد کشور است و امیدواریم در سال‌های آینده شاهد یک تیم بزرگسالان قدرتمند در استان باشیم.

به گزارش آبادان خبر ، سروش کجبافی اظهار داشت: در یک یا ۲ سال اخیر شاهد پیشرفت بازیکنان پایه هندبال خوزستان هستیم، در طول این مدت مربیان بازیکن ساز خوزستانی به خوبی کار کرده اند و استعدادهای درخشانی را کشف و به هندبال کشور معرفی کردند.

وی گفت: اگر به دنبال آن هستیم که در آینده تیم های ملی قوی تری داشته باشیم از اکنون باید برنامه ریزی کنیم و با شناسایی بازیکنان مستعد که از فیزیک جسمانی خوبی برخوردار هستند به هندبال کشور کمک کنیم و قطعا برگزاری رقابت های پایه به سود هندبال ایران است.

رییس هیات هندبال خوزستان به آموزش نونهالان و نوجوانان استان مطابق با علم روز جهان اشاره کرد و افزود: بنا داریم با یک برنامه ریزی منسجم، هندبال را در شهرستان های استان گسترش دهیم. قطعا هندبالیست‌های استان شایستگی حضور در تیم ملی را دارند منتها نیاز به کار بیشتری دارند. ما استعداهای خوبی داریم که از فیزیک مناسبی برخوردارند اما نباید به حال خود رها شوند.

کجبافی ادامه داد: در حال حاضر سه تیم خوزستانی در لیگ یک کشور حضور دارند و این فرصت مناسبی برای بسکتبالیست های خوزستانی است که با حضور در این تیم ها، شایستگی های خود را اثبات کنند.

وی گفت: تیم های پرسپولیس بهبهان، نفت امیدیه و هیات اهواز سه تیم خوزستانی حاضر در لیگ هستند که تیم های پرسپولیس بهبهان و نفت امیدیه راهی مرحله نهایی مسابقات شده و از شانس بالایی برای صعود به لیگ برتر برخوردار هستند. همچنین تیم بهمن بهبهان تنها نماینده استان در لیگ یک بانوان کشور بوده که اکنون به مرحله نهایی مسابقات راه یافته است.

رییس هیات هندبال خوزستان با بیان اینکه تلاش می کنیم هندبال را در تمامی نقاط استان فعال کنیم گفت: بحث آموزش و استعدادیابی از سنین پایه جزو مهمترین برنامه های هیات بوده و از طریق تعامل با آموزش و پرورش استعدادهای ناب را شناسایی می کنیم.

 

 

 

 

خوزستان،خبر خوزستان،اخبار خوزستان،آبادان نیوز،آبادان خبر،خبرخوزستان،اخبارخوزستان،آبادان  نیوز

امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: