پست الکترونیک دوشنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٧
اخبار > تعمیرات اضطراری در فاز ۳ پالایشگاه آبادان به اتمام رسید


  چاپ        ارسال به دوست

آبادان نیوز
آبادان نیوز

تعمیرات اضطراری در فاز ۳ پالایشگاه آبادان به اتمام رسید

 

 

 

 

 

مدیرعامل پالایشگاه آبادان از پایان موفقیت آمیز کار تعمیرات اضطراری در فاز ۳ پالایشگاه آبادان و ثبت رکورد دیگری در زمان آن به نسبت حجم عظیم کارهای انجام شده خبر داد. 

به گزارش آبادان نیوز ،اسفندیار دائم الذکر  با اشاره به اینکه مجتمع فاز ۳ پالایشگاه آبادان از شنبه ۹ اردیبهشت ماه برای انجام تعمیرات اضطراری ۲۸۸ روزه از سرویس خارج شده بود، گفت: به رغم مشکلات حادث شده در جریان تخلیه کاتالیست از برج احیا و افزایش چشمگیر حجم کارهای تعمیرات اضطراری نسبت به پیش بینی های اولیه، واحد F.C.C.U در روز جمعه برابر با پنجم خردادماه در مدار بهره برداری قرار گرفت. 

به گفته وی انجام تعمیرات اضطراری بر حسب زمان صرف شده،۱۰ساعت و ۴۵ دقیقه زودتر از برنامه تعیین شده به اتمام رسید. 

دائم الذکر افزود: تعمیرات اضطراری فاز ۳ پالایشگاه آبادان با استفاده از تجربیات تعمیرات پیشین و شناسایی مشکلات و ریسک های موجود همراه با اقدامات موثر در زمینه کاهش نرخ ریسک راه اندازی واحد و کاهش زمان تعمیرات آینده انجام شد. 

مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان اظهار کرد: شناسایی دقیق وضعیت فعلی ظروف، خطوط لوله و تجهیزات ثابت از لحاظ سلامت و خوردگی کار بزرگ دیگری بود که سبب کاهش فهرست کالای مورد نیاز تعمیرات اساسی آینده و صرفه جویی چندین میلیاردی شد. 

دائم الذکر از ثبت اطلاعات مورد نیاز مهندسی معکوس و بومی سازی دانش ساخت قطعات و تجهیزات مورد نیاز واحدها، به کارگیری تجهیزات ساخت داخل در بخش های کت کراکر و بویلرها در راستای فرمان مقام معظم رهبری و سیاست های اقتصاد مقاومتی به عنوان دیگر اقدامات موثر انجام شده در تعمیرات اضطراری فاز ۳ پالایشگاه آبادان نام برد.

آبادان نیوز ،اخبار آبادان ،خبر آبادان


٠٩:٥٦ - 1396/03/11    /    شماره : ٥٩٨٥    /    تعداد نمایش : ٧٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج