کد خبر: ٢١٨٢٣   نسخه چاپی  
  • تاریخ درج خبر:1400/05/05-١٠:٤٩

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان از دستگیری ۲ سارق طلاجات در این شهرستان خبرداد.

 

به گزارش آبادان خبر، سرهنگ حسین زلقی فرمانده انتظامی شهرستان آبادان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت طلاجات بانوان در برخی نقاط این شهرستان ، توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ که سارقان با تهدید سلاح سرد، تحت پوشش مسافربرنما اقدام به سرقت از شهروندان می کردند، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

او افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهمان را در شهرستان شادگان شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی، طی عملیات پلیسی دو سارق را در خصوص سرقت‌های وقوع پیوسته دستگیر، از مخفیگاه این سارقان ۳ قبضه سلاح سرد کشف و بلافاصله به آبادان منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان تصریح کرد: متهمان پس از مواجهه حضوری توسط ۴ نفر از مالباختگان شناسایی و در بازجویی با پلیس تاکنون به ۶ فقره سرقت، شامل ۴ فقره سرقت طلاجات از بانوان، ۲ فقره سرقت عادی در نقاط مختلف شهر آبادان اعتراف کردند.

سرهنگ زلقی با اشاره به احساس رضایت وخرسندی مالباختگان از دستگیری سارقان گفت : تعداد ۲ نفر مالخر طلاجات سرقتی در شهرستان اهواز شناسایی و مراتب دستگیری در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: متهمان جهت بررسی سایر سرقت ها در شهرستان خرمشهر با هماهنگی قضایی به صورت موقت تحویل پلیس خرمشهر داده شدند.

آبادان،خبر آبادان،اخبار آبادان،آبادان خبر،آبادان نیوز،حوادث،خبر حوادث،اخبار حوادث،سارق
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: